Tipy na stěhování

Na co byste neměli zapomenout při stěhování!!


5tipu

Plánování je klíčové: Při stěhování je důležité mít pevný plán. Doporučujeme si vytvořit časovou osu a stanovit si konkrétní termíny pro jednotlivé kroky, jako je balení, informování sousedů a zajištění volného prostoru před domem. K těmto krokům můžete využít naše oznámení. Dobrý plán Vám pomůže udržet se v harmonogramu a snížit stres.

Vyhoďte nepotřebné věci: Při stěhování je skvělou příležitostí provést pořádek ve svém majetku. Před balením si projděte všechny své věci a vyhoďte vše nepotřebné, zlomené nebo nepoužívané předměty. To Vám ušetří čas a místo při balení. Nepotřebné věci Vám rádi ekologicky zlikvidujeme.

Balení s rozmyslem: Je důležité, abyste své věci balili systematicky a efektivně. Začněte včas a balte věci do správných krabic s popisky, abyste věděli, co se v dané krabici nachází. Důležitý je vhodný obalový materiál, jako je bublinková fólie, kartonové krabice, nebo staré noviny na zabalení nádobí. Pokud obalový materiál nemáte, tak neváhejte se na nás obrátit a my Vám vše potřebné dodáme. 

Přepis služeb: Před stěhováním je důležité si vyřídit přepis služeb u Vašich poskytovatelů služeb, jako jsou dodavatelé energií, nebo internetový operátoři.

Udržujte otevřenou komunikaci: Komunikace se stěhovací firmou je důležitá pro hladký průběh stěhování. Dejte nám vědět o Vašich specifických požadavcích, případných omezeních a termínech. Tím zajistíte, že všechny vaše potřeby budou brány v úvahu a předejdete možným komplikacím.