Aktuality

fotografie procovníka montující klavír

Ukázka našeho běžného pracovního týdne ve Stěhování Fík. Mimo běžných stěhování a vyklízení jsme také čelili několika zakázek mimo běžný stereotyp.

 

Stěhování a transport robotické sekačky:

Možná se ptáte, proč by někdo chtěl stěhovat robotickou sekačku. Ale pro našeho klienta to byla zásadní záležitost. Tato moderní technologie, která pomáhá udržovat trávníky v perfektním stavu, vyžadovala speciální servis. S naším týmem jsme sekačku naložili, zabezpečili a bezpečně přepravili do odborného servisu.

 

Stěhování hodnotné televize:

Nejen že stěhujeme, ale také jsme schopni vytvořit speciální obaly pro přepravu citlivých předmětů. Tento týden jsme se pustili do výroby kartonového obalu na míru, abychom zajistili bezpečný přesun hodnotné televize. Zajištění bezpečného a spolehlivého balení je klíčové pro úspěch každého stěhování.

 

Stěhování gymnázia v Chodově:

Stěhování školních zařízení vyžaduje koordinaci a efektivitu. To jsme dokázali při stěhování gymnázia v Chodově. Od školních lavic až po vybavení kabinetů jsme zajistili, že veškeré vybavení bylo bezpečně přemístěno do nových prostor.

 

Stěhování pro Sokolovskou Uhelnou:

Průmyslová zařízení často vyžadují specializovaný přístup při stěhování. To platilo i pro speciální digestoř, kterou jsme přemístili pro Sokolovskou Uhelnou. S našimi technickými znalostmi a zkušenostmi jsme zajistili, že tento důležitý prvek infrastruktury byl bezpečně a efektivně přestěhován.

 

Stěhování pianin a klavíru v ZUŠ Ostrov:

Stěhování hudebních nástrojů je uměním samo o sobě. Tento týden jsme měli čest přesouvat několik pianin a klavírůZUŠ v Ostrově. Každý nástroj byl opatrně balen a transportován s ohledem na jeho citlivost a hodnotu.

 

Tento týden byl pro nás ve Stěhování Fík nejen pracovním výzvou, ale také příležitostí pro další růst a zdokonalení našich dovedností. Jsme hrdí na to, že jsme mohli pomoci našim klientům při jejich stěhováních a přinést jim klid a spokojenost v jejich nových prostorách.

 

 

Více fotek najdete na našich sociálních sítích: Facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=61553254063880 

                                                                          Instagramhttps://www.instagram.com/stehovani_fik/

 

 

Stěhování Fík